Rychlý kontakt

Zdeněk Neliba - Nelistav

Telefon: +420 312 245 028
Mobil: +420 604 368 378
Email: neliba@nelistav.cz

Najdete nás také na Facebooku

Střechy

Nabízíme kompletní dodávku služeb v oblasti pokrývačství střech. Každá zakázka je realizována komplexně, poskytujeme odborné poradenství, samotnou montáž a zajistíme potřebný materiál i jeho dopravu na stavbu. Pracujeme s jakýmkoliv typem střešní krytiny - pálené tašky, betonové tašky, plechové krytiny, asfaltové šindele atd.

Nabídka střešních krytin:

  • pálené střešní tašky
  • betonové střešní tašky
  • plechové krytiny
  • asfaltové modifikované pásy
  • vláknocementové krytiny
  • vlnité bitumenové desky

komplexní realizace:

  • odborné poradenství
  • montáže jakékoliv krytiny
  • zajištění potřebného materiálu
  • autodoprava

Provádíme šikmé i rovné střechy vč. veškerých potřebných služeb a příslušenství.

Střecha je velmi důležitou částí domu!

K Vaší maximální spokojenosti se střecha od nás stane nejen Vaší chloubou a ozdobou domu, ale také kvalitní ochranou proti nepříjemným vlivům počasí.

Věnujte velkou pozornost výběru střešní krytiny!

Funkčnost zastřešení Vašeho domu se odvíjí nejen od dobře provedené práce, ale také od kvality materiálu. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné krytiny pro Váš dům vč. doplňků.

Provádíme šikmé i rovné střechy vč. veškerých potřebných služeb a příslušenství.

Střešní okna

Aby naše nabídka v oblasti realizace střešních systému byla opravdu kompletní, nabízíme také montáž střešních oken s veškerými doplňky, jako jsou nejrůznější vnitřní či venkovní rolety, žaluzie a markýzy, které si vybíráte dle vlastních potřeb a představ o interiéru. V naší nabídce jsou střešní okna plastová či dřevěná s příslušnými montážními doplňky a lemováním.

Dále montujeme manuální či elektrická ovládání a zařízení pro odvod kouře i tepla.

Vaše podkroví se tak stane příjemným a vyhledávaným místem.

Pokud se rozhodnete pro střešní okna, namontujeme Vám je odborně a s velkou pečlivostí, protože jsme si vědomi škod, které mohou vzniknout špatnou montáží.

Světlovody

Pro osvětlení místností bez přirozeného světla je možné použít světlovod. Místnosti uprostřed dispozice domu se tak promění z tmavých na prosvětlené.

Množství přiváděného světla samozřejmě závisí na počasí, ročním období, sklonu střechy, světové straně a délce tubusu. Horní část světlovodu se proto snažíme umisťovat na nejvíce osluněnou část střechy.

Součástí světlovodu je čtvercový rám s tvrzeným sklem a samočistící vrstvou, pevný tubus a kruhový difusér.

Světlovody jsou v provedení pro šikmé i rovné střechy.

Dodavatelé:

Bramac, KM Beta, Mediterran, Tondach, Eternit, Cembrit, Legos, MogatWerke, Izolprotan, Fatrafol, IKO, CRC, KERABIT, Edilit, Roben, Erlus, CREATON, gutta, Onduline,ruuki, ArcelorMittal, Lindab, …